В окупованому Луганську злили місцевий "держбанк" російському "Промсвязьбанку" - за указом путіна

У квазіутворенні "ЛНР" заявили, що російський "Промсвязьбанк" "об'єднався" з "держбанком ЛНР" на виконання указу глави РФ путіна. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на ватажка "республіки" Леоніда Пасічника 3 лютого.

"Сьогодні в Луганську відбулася важлива угода - підписання договору купівлі-продажу між фондом державного майна ЛНР і ПАТ "Промсвязьбанк". Російський банк придбав 100% часток ТОВ "ПСБ Луганськ" на виконання указу президента РФ Володира Володимировича Путіна", - написав Пасічник у своєму Telegram-каналі.

Зазначимо, що ПАТ «Промсвязьбанк» після повномасштабного вторгнення РФ в Україну потрапив під блокуючі санкції США - всі активи банку в юрисдикції країни заморожені. Після цього "Промсвязьбанк" почав надавати послуги фізичним та юридичним особам в окупованому Криму, а тепер – у псевдоутвореннях "ДНР" та "ЛНР".

Як повідомлялося, «Промсвязьбанк» у квазіутворенні "ДНР" поглинув місцевий банк "ПСБ Донецьк" і тепер банк на окупованій території Донеччини має 84 відділення.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті