В окупованому Луганську злили місцевий "держбанк" російському "Промсвязьбанку" - за указом путіна

У квазіутворенні "ЛНР" заявили, що російський "Промсвязьбанк" "об'єднався" з "держбанком ЛНР" на виконання указу глави РФ путіна. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на ватажка "республіки" Леоніда Пасічника 3 лютого.

"Сьогодні в Луганську відбулася важлива угода - підписання договору купівлі-продажу між фондом державного майна ЛНР і ПАТ "Промсвязьбанк". Російський банк придбав 100% часток ТОВ "ПСБ Луганськ" на виконання указу президента РФ Володира Володимировича Путіна", - написав Пасічник у своєму Telegram-каналі.

Зазначимо, що ПАТ «Промсвязьбанк» після повномасштабного вторгнення РФ в Україну потрапив під блокуючі санкції США - всі активи банку в юрисдикції країни заморожені. Після цього "Промсвязьбанк" почав надавати послуги фізичним та юридичним особам в окупованому Криму, а тепер – у псевдоутвореннях "ДНР" та "ЛНР".

Як повідомлялося, «Промсвязьбанк» у квазіутворенні "ДНР" поглинув місцевий банк "ПСБ Донецьк" і тепер банк на окупованій території Донеччини має 84 відділення.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті