В окупованому Луганську злили місцевий "держбанк" російському "Промсвязьбанку" - за указом путіна

У квазіутворенні "ЛНР" заявили, що російський "Промсвязьбанк" "об'єднався" з "держбанком ЛНР" на виконання указу глави РФ путіна. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на ватажка "республіки" Леоніда Пасічника 3 лютого.

"Сьогодні в Луганську відбулася важлива угода - підписання договору купівлі-продажу між фондом державного майна ЛНР і ПАТ "Промсвязьбанк". Російський банк придбав 100% часток ТОВ "ПСБ Луганськ" на виконання указу президента РФ Володира Володимировича Путіна", - написав Пасічник у своєму Telegram-каналі.

Зазначимо, що ПАТ «Промсвязьбанк» після повномасштабного вторгнення РФ в Україну потрапив під блокуючі санкції США - всі активи банку в юрисдикції країни заморожені. Після цього "Промсвязьбанк" почав надавати послуги фізичним та юридичним особам в окупованому Криму, а тепер – у псевдоутвореннях "ДНР" та "ЛНР".

Як повідомлялося, «Промсвязьбанк» у квазіутворенні "ДНР" поглинув місцевий банк "ПСБ Донецьк" і тепер банк на окупованій території Донеччини має 84 відділення.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті