В окупованому Луганську "прилетіло" по військовій базі РФ - Андрющенко

У тимчасово окупованому Луганську вранці 8 червня відбулося попадання у базу російських військових. Про це у Телеграм повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. 

"Мінус військова база в Луганську. З відгуками в Токамаку. Минулого тижня теж так починалось. Завмерли в очікуванні Маріупольської бавовни", - написав Андрющенко.

Тим часом російські пропагандисти стверджують, що нібито був "приліт" у промзону у район тепловозобудівного заводу. Місцеві пабліки повідомляють, що у місті спостерігаються перебої з мобільним зв'язком.

Як повідомлялося, вранці 8 червня окупованому Луганську пролунали сильні вибухи. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті