В окупованому Луганську пролунали сильні вибухи

У тимчасово окупованому Луганську пролунало кілька вибухів, над містом здіймається чорний дим. Про це повідомило джерело LIGA.net, що перебуває в обласному центрі.

Як повідомляється, близько 10:05 у місті пролунало кілька гучних вибухів.

Після цього над містом почала підніматися хмара чорного диму.

Окупанти пишуть про нібито "ракетний удар" по захопленому українському обласному центру.

Також повідомляється, що дим видно на мікрорайоні "Городок".

За даними видання, вибух стався в районі Східних кварталів Луганська, неподалік розташований завод "Луганськтепловоз", який окупанти могли використовувати у військових цілях.

Місцеві жителі повідомили, що росіяни відключили мобільний зв'язок після вибухів.

Як повідомлялося, 6 червня окуповані Троїцьке і Сватове на Луганщині зазнали обстрілів, "прилетіло" по залізничному вокзалу в Троїцькому. 

 

 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті