В окупованому Джанкої вночі лунали вибухи - росіяни заявили про атаку безпілотника

У тимчасово окупованому Джанкої в ніч на 4 червня пролунали вибухи. Про це заявив представник гауляйтера захопленого півострова Крим Олег Крючков.

Він спробував пояснити подію атакою одиночного безпілотника. А інші вибухи колаборант назвав роботою ППО. Колишній український журналіст стверджує, що дрон вдалося збити.

"Безпілотник збитий у Джанкої в Криму. У кількох приватних будинках пошкоджено скло", - заявив Крючков пропагандистському агентству ТАСС.

Також представник окупаційної "влади" пообіцяв, що "офіційна інформація" буде оголошена вранці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Севастополі поблизу військових частин лунала стрілянина.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті