В окупованому Джанкої пролунали потужні вибухи - соцмережі

В окупованому Джанкої на півночі Криму пролунало кілька потужних вибухів. Про це 20 березня повідомляють місцеві Telegram-канали.

"Повідомляють, що в Джанкої вибух... А перед цим під Євпаторією літаки розліталися туди-сюди, туди-сюди", - повідомили автори каналів.

За даними видання "Крим. Реалії", пізніше в Джанкої пролунали повторні вибухи. За словами місцевих жителів, у місті було чутно близько 10 вибухів.

Російська влада і військові поки не виступили з офіційним коментарем щодо ситуації. При цьому місцевий блогер-колаборант Олександр Таліпов заявив, що над містом нібито збили безпілотник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупаційні адміністрації в Криму формують плани евакуації для своїх співробітників.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті