Окупаційні адміністрації в Криму формують плани евакуації для своїх співробітників

В окупованому Криму місцеві "адміністрації" почали формувати плани евакуації для своїх співробітників. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 9 березня.

"Зокрема, окупанти формують перелік працівників та їх сімей, які підлягають першочерговій евакуації. При тому в деяких містах плани вже сформовані й затверджені, – сказано в повідомленні. – Зокрема, відповідний план зроблений у Красноперекопську".

Зазначається, що такі дії окупантів свідчать про те, що вони не вважають, що "росія тут навсєгда", як заявляє пропаганда, й не мають на меті затримуватись в Україні надовго.

Підкреслюється, що при цьому ворог продовжує мародерство та експлуатації українських промислових потужностей на захоплених територіях.

Раніше "ОстроВ" писав про те, що війна на окупованому півострові сприймається як неминучість.

 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті