В окупованому Донецьку зникло світло у низці районів

Майже у всіх районах окупованого Донецька сьогодні вдень, 12 листопада, зникло світло. Про це пишуть у місцевому сегменті соцмереж.

Зокрема, у пабліках зазначається, що  електрика знакла після двох потужних "прильотів на північному заході Донецька. 

"За уточненою інформацією, внаслідок пошкодження високовольтної ЛЕП у Куйбишевському районі Донецька частково знеструмлено Київський, Куйбишевський, Кіровський, Ленінський і Ворошиловський райони Донецька, а також частину Макіївки", - пишуть у соцмережах.

Так званий "мер" Донецька Олексій Кулемзин також підтвредив знеструмлення у цих районах. Пишуть, що ведуться віндовлювальні роботи.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті