В окупованому Донецьку внаслідок обстрілу поранено п'ятьох людей

У Кіровському районі окупованого Донецька, у мікрорайоні Семашка сьогодні, 7 лютого, були "прильоти", внаслідок яких поранено п'ятьох жителів. Про це повідомив Олексій Кулемзін, який називає себе "главою адміністрації" міста.

"О 11:40 удар зазнав Кіровського району... Очевидці повідомляють про прильоти і поранених на Семашка. Інформація уточнюється" - написав він, додавши, що зафіксовано "приліт" 4 снарядів калібром 155 мм.

Пізніше Кулемзін уточнив, що, за попередньою інформацією, внаслідок обстрілу Кіровського району зазнали поранень 5 людей.

Зазначимо, що за умов війни неможливо перевірити цю інформацію.

Варто нагадати, що саме бойовики "ДНР" за потужної вогневої підтримки російської армії після 24 лютого розпочали активні бойові дії з метою виходу на адміністративні кордони Донецької області.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті