В окупованому Донецьку внаслідок обстрілу поранено п'ятьох людей

У Кіровському районі окупованого Донецька, у мікрорайоні Семашка сьогодні, 7 лютого, були "прильоти", внаслідок яких поранено п'ятьох жителів. Про це повідомив Олексій Кулемзін, який називає себе "главою адміністрації" міста.

"О 11:40 удар зазнав Кіровського району... Очевидці повідомляють про прильоти і поранених на Семашка. Інформація уточнюється" - написав він, додавши, що зафіксовано "приліт" 4 снарядів калібром 155 мм.

Пізніше Кулемзін уточнив, що, за попередньою інформацією, внаслідок обстрілу Кіровського району зазнали поранень 5 людей.

Зазначимо, що за умов війни неможливо перевірити цю інформацію.

Варто нагадати, що саме бойовики "ДНР" за потужної вогневої підтримки російської армії після 24 лютого розпочали активні бойові дії з метою виходу на адміністративні кордони Донецької області.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті