В окупованому Донецьку внаслідок обстрілу поранено п'ятьох людей

У Кіровському районі окупованого Донецька, у мікрорайоні Семашка сьогодні, 7 лютого, були "прильоти", внаслідок яких поранено п'ятьох жителів. Про це повідомив Олексій Кулемзін, який називає себе "главою адміністрації" міста.

"О 11:40 удар зазнав Кіровського району... Очевидці повідомляють про прильоти і поранених на Семашка. Інформація уточнюється" - написав він, додавши, що зафіксовано "приліт" 4 снарядів калібром 155 мм.

Пізніше Кулемзін уточнив, що, за попередньою інформацією, внаслідок обстрілу Кіровського району зазнали поранень 5 людей.

Зазначимо, що за умов війни неможливо перевірити цю інформацію.

Варто нагадати, що саме бойовики "ДНР" за потужної вогневої підтримки російської армії після 24 лютого розпочали активні бойові дії з метою виходу на адміністративні кордони Донецької області.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті