В окупованому Донецьку повідомляють про двох загиблих внаслідок обстрілів

В окупованому Донецьку сьогодні повідомили про загибель 2 людей та поранення однієї унаслідок обстрів. Про це пише "мер" міста Олексій Кулемзін.

"У смт Олександрівка загинули 2 людини - чоловік 1972 р.н. і жінка 1975 р.н. Поранення отримала жінка 1954 р.н.", - повідомив колаборант.

Він також пише, що унаслідок скидання боєприпасу з безпілотника в Кіровському районі згоріло 2 автомобілі. 

Також в інформації ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна, є повідомлення про обстріл Горлівки, де  у Микитівському районі пошкоджено п'ять легкових автомобілів.

Пушилін зазначив, що під обстрілами також був Волноваський район, аде деталей не навів.

Як повідомлялося раніше, російська пропаганда та їхні проксі з «ДНР/ЛНР» регулярно звинувачують в обстрілі непідконтрольних територій Донбасу ЗСУ, не наводячи доказів і не вказуючи, що російська армія і НЗФ «ДНР/ЛНР», які стали її частиною, 24 лютого 2022 року розпочали активні бойові дії з метою «виходу на адміністративні кордони областей». Результатом російської агресії стало різке збільшення кількості загиблих і поранених мирних жителів. Це при тому, що в останньому передвоєнному, 2021 році, за даними ООН, на всьому Донбасі, включно з підконтрольними законній владі України територіями, загинуло 25 мирних жителів. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті