В окупованому Донецьку повідомляють про двох загиблих внаслідок обстрілів

В окупованому Донецьку сьогодні повідомили про загибель 2 людей та поранення однієї унаслідок обстрів. Про це пише "мер" міста Олексій Кулемзін.

"У смт Олександрівка загинули 2 людини - чоловік 1972 р.н. і жінка 1975 р.н. Поранення отримала жінка 1954 р.н.", - повідомив колаборант.

Він також пише, що унаслідок скидання боєприпасу з безпілотника в Кіровському районі згоріло 2 автомобілі. 

Також в інформації ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна, є повідомлення про обстріл Горлівки, де  у Микитівському районі пошкоджено п'ять легкових автомобілів.

Пушилін зазначив, що під обстрілами також був Волноваський район, аде деталей не навів.

Як повідомлялося раніше, російська пропаганда та їхні проксі з «ДНР/ЛНР» регулярно звинувачують в обстрілі непідконтрольних територій Донбасу ЗСУ, не наводячи доказів і не вказуючи, що російська армія і НЗФ «ДНР/ЛНР», які стали її частиною, 24 лютого 2022 року розпочали активні бойові дії з метою «виходу на адміністративні кордони областей». Результатом російської агресії стало різке збільшення кількості загиблих і поранених мирних жителів. Це при тому, що в останньому передвоєнному, 2021 році, за даними ООН, на всьому Донбасі, включно з підконтрольними законній владі України територіями, загинуло 25 мирних жителів. 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті