В окупованому Донецьку одну з вулиць назвали ім'ям дочки ідеолога російського фашизму

В окупованому Донецьку одну з вулиць назвали ім'ям Дар'ї Дугіної, загиблої рік тому дочки ідеолога російського фашизму. Про це написав ватажок "ДНР" Денис Пушилін у себе в Телеграм.

Він не уточнив, яку саме вулицю перейменували, вказавши лише, що вона "проходить поруч із парком імені першого Глави ДНР Олександра Захарченка". 

Дочка ідеолога російського шовінізму і фашизму Олександра Дугіна Дар'я Дугіна жителям Донбасу мало відома. Пушилін нагадав, що вона приїжджала на окуповані території України "активно і відкрито підтримувала проведення СВО, глибоко розуміла коріння воєнного конфлікту, стверджувала, що Росія воює не з Україною, а з усім Заходом, з глобалізмом".

Дугіна загинула 20 серпня 2022 року в Санкт-Петербурзі внаслідок теракту. Російська сторона відразу ж звинуватила в ньому Україну.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
14.09.2025
18:00

Деформація свідомості та стирання пам'яті в режимі онлайн. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу продемонстрували майстер-клас зомбування своїх читачів і глядачів. Вони примудрилися в найкоротший час зачистити всі більш-менш близькі до правди повідомлення про комбінований удар ЗСУ 8 вересня по військовій...
Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Всі статті