В окупованому Донецьку автоматично відключилися чотирнадцять трансформаторних підстанцій: без світла залишилися майже 2 тисячі абонентів

В окупованому Донецьку автоматично вимкнулися чотирнадцять трансформаторних підстанцій у Київському та Кіровському районах Донецька. автоматично було вимкнуто, без електропостачання залишилося приблизно 1700 абонентів. Про розповів «мер» обласного центру Олексій Кулемзін у себе в Телеграм.

За його словами, у Київському районі сталося автоматичне відключення 7 трансформаторних підстанцій. Без електроенергії залишаються 1000 абонентів. 

Раніше повідомлялося, що відключення сталося в Кіровському районі, там знеструмлено 7 трансформаторних підстанцій. 

Без електроенергії залишаються 700 абонентів селища Комсомолець і Старомихайлівки.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті