В окупованому Бердянську пролунав вибух, дві людини поранені

Вибух пролунав в окупованому Бердянську вранці 22 лютого. Про це повідомив колаборант Володимир Рогов у Телеграм.

"Сьогодні близько восьмої години ранку в місті пролунав гучний вибух. Вибух стався на одній із міських АЗС. Двоє людей - клієнти станції - дістали поранення", - написав Рогов.

За його словами, причиною вибуху стало необережне поводження з легкозаймистими речовинами під час технічних робіт на автозаправці.

Раніше влада Мелітополя визнала, що під час спортивних змагань один з окупантів "натиснув курок" гранатомета і поранив шістьох людей.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті