В окупованій Ясинуватій через "прильоти" зникло світло у частині міста – соцмережі

Зафіксовано три "прильоти" по електропідстанції в міста Ясинувата, що на окупованій частині Донецької області. Про це 25 листопада повідомляють місцеві Телеграм-канали. 

За даними пабліків, обстріл стався за напрямком Новоселівка Перша – Ясинуватський район. По околиці окупованого міста було нібито випущено три снаряди калібром 155 мм.

Також повідомляється, що внаслідок обстрілу Ясинуватої частину міста знеструмлено.

Як повідомлялося, окупанти показали наслідки обстрілу коледжу технологій та сервісу у Горлівці

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті