В окупованій Макіївці до осінніх дощів не встигають закрити тепловий контур сотень пошкоджених будинків 

В окупованій Макіївці до осінніх дощів не встигають закрити тепловий контур пошкоджених багатоповерхових будинків. Цей факт визнав російський чиновник Євген Солнцев, відряджений Кремлем у "ДНР" на посаду "голови уряду".

"Надходить чимало скарг від мешканців пошкоджених будинків: ремонтні роботи ведуться повільно. Це неприпустимо. Холоди і негода не за горами. Зараз саме час мобілізувати всі сили і ресурси, і закрити в цих будинках тепловий контур", - цитують його слова місцеві ЗМІ.

Як повідомлялося раніше, 4 липня ЗСУ завдали удару по російському складу з озброєнням, який окупанти розмістили в житловому секторі Макіївки. Унаслідок детонації боєприпасів у Червоногвардійському та Кіровському районах міста було пошкоджено майже 300 будинків і десятки об'єктів соціальної сфери.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті