В окупованій Кадіївці вивалилася стіна багатоквартирної житлової двоповерхівки

У багатоквартирному двоповерховому будинку в центрі окупованої Кадіївки (до перейменування Стаханов) Луганської області вивалилася стіна. Про це, розмістивши відповідні фото, повідомила окупаційна адміністрація міста в Телеграм 4 березня.

"Учора в багатоквартирному житловому будинку по вул. Жовтневій, 4 сталося часткове обвалення торцевої стіни будинку у квартирі на першому поверсі, у районі другого поверху стіна перебуває під загрозою обвалення", - ідеться в повідомленні. 

Як зазначає місцева "влада", унаслідок НС постраждалих серед мешканців немає.

Уточнюється, що будинок 1953 року побудови, і "...за 70 років експлуатації будівлі частина конструкцій зносилася".

"На місці обвалення введено режим НС. Організовано цілодобове чергування працівників поліції", - зазначається також у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що мешканка окупованого Рубіжного померла в черзі до паспортного столу.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті