В окупованій Кадіївці пролунали вибухи на вагонобудівному заводі

В окупованій Кадіївці (раніше - Стаханові), що на Луганщині, у вівторок, 28 лютого, пролунали вибухи на вагонобудівному заводі. Про це повідомляють представники окупаційної "адміністрації".

За даними окупаційних ресурсів, "прильоти" у місті сталися вранці. Було пошкоджено вагонобудівний завод,  жертв серед мирного населення не має.

Як повідомляють місцеві жителі, територію заводу окупанти використовували як складські приміщення.

"Про те, що на такому заводі у окупантів не було військових об'єктів, напевно, не повірять навіть найупертіші колаборанти", - додали адміністратори "Старобільських новин".

Користувачі однієї з місцевих Telegram груп стверджують, що територію заводу рашисти використовували як склад боєприпасів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що по військових об'єктах рашистів на Луганщині була завдана низка ракетних ударів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті