В окупованій Кадіївці мусульмани зарізали барана посеред міста біля автовокзалу

Мешканці окупованих територій Донбасу сьогодні, 16 червня, у соцмережах обурюються через те, що багато мусільман, які святкують Курбан-байрам, ріжуть баранів прямо на вулицях. Пишуть, що деякі взагалі цих баранів вкрали.

"Возле автовокзала режут барана на пох*ях", - каже мешканець Кадіївки (Стаханова), виклавши відповідне відео.

У пабліках "ДНР" коментують: "... У центрі міста просто біля автовокзалу приїжджі бабуїни зарізали барана і збираються його там обробляти. Кажуть, що їм сьогодні можна. А можна нам на це не дивитися? Нехай у себе в аулах займаються жертвопринесенням, а не в нас на очах. Свої традиції ці бабуїни шанують, але водночас забивають болт на елементарні норми поведінки в нашій країні".

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті