В окупованій Донецькій області почали видавати закордонні паспорти РФ

Так зване "МВС ДНР" почало видавати закордонні паспорти РФ терміном на 5 років жителям окупованої частини Донецької області. Про це повідомляє прес-служба окупаційного відомства. 

До цього оформлення закордонного паспорта відбувалося в інших регіонах росії, зокрема, в Ростовській області.

"Наразі паспорт, що посвідчує особу громадянина РФ за межами її території, можна оформити не виїжджаючи за межі республіки. Прийом буде організовано з використанням електронної черги", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що держмито за оформлення паспорта становить 2000 рублів, для неповнолітніх громадян до 14 років – 1000 рублів.

Як повідомлялося, в Якутії за згоду завербуватися в армію будь-якому громадянину РФ обіцяють 800 тис рублів.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті