В окупованій Донецькій області почали видавати закордонні паспорти РФ

Так зване "МВС ДНР" почало видавати закордонні паспорти РФ терміном на 5 років жителям окупованої частини Донецької області. Про це повідомляє прес-служба окупаційного відомства. 

До цього оформлення закордонного паспорта відбувалося в інших регіонах росії, зокрема, в Ростовській області.

"Наразі паспорт, що посвідчує особу громадянина РФ за межами її території, можна оформити не виїжджаючи за межі республіки. Прийом буде організовано з використанням електронної черги", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що держмито за оформлення паспорта становить 2000 рублів, для неповнолітніх громадян до 14 років – 1000 рублів.

Як повідомлялося, в Якутії за згоду завербуватися в армію будь-якому громадянину РФ обіцяють 800 тис рублів.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті