В окупованій Брянці на Луганщині продовжує рости кладовище окупантів

У Брянці на Луганщині, окупованій з 2014 року, відчутно виріс цвинтар, на якому ховають окупантів лише однієї з бригад - 7 ОМСБр "Чистяківська". Відповідні фото розмістив український військовослужбовець із позивним "Східний" у своєму Телеграм-каналі 6 липня.

"Брянка, Луганська область. 7 ОМСБр "Чистяківська" – втрат немає (на фото мала частина)", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що минулого року за місцем дислокації бригади "...гарненько пройшлися хімарсами".

Раніше були опубліковані фото, які демонструють, що в окупованій Брянці на Луганщині на новому кладовищі побільшало свіжих могил російських військових із 4 ОМСБр.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті