В окупованій Брянці на Луганщині продовжує рости кладовище окупантів

У Брянці на Луганщині, окупованій з 2014 року, відчутно виріс цвинтар, на якому ховають окупантів лише однієї з бригад - 7 ОМСБр "Чистяківська". Відповідні фото розмістив український військовослужбовець із позивним "Східний" у своєму Телеграм-каналі 6 липня.

"Брянка, Луганська область. 7 ОМСБр "Чистяківська" – втрат немає (на фото мала частина)", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що минулого року за місцем дислокації бригади "...гарненько пройшлися хімарсами".

Раніше були опубліковані фото, які демонструють, що в окупованій Брянці на Луганщині на новому кладовищі побільшало свіжих могил російських військових із 4 ОМСБр.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті