В окупованій Брянці на Луганщині на новому кладовищі побільшало свіжих могил російських військових з 4 ОМСБР

В місті Брянка Луганської області, окупованому з 2014 року, на кладовищі з’явились нові могили російських загарбників 20 травня. Відповідні фото опублікував український військовослужбовець з Луганщини з позивним "Східний" у Телеграм 27 травня.

"Брянка. Втрати 4 ОМСБР за 20. 05. 2023", – сказано в повідомленні.

Україна, Луганська область, Брянка, 20 травня 2023 року

Раніше повідомлялось, що до 70 мобілізованих з Луганська та околиць гине за день. Окупанти обмежили кількість присутніх на похоронах.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті