До 70 мобілізованих з Луганська та околиць гине за день. Окупанти обмежили кількість присутніх на похоронах

З числа тих, кого окупанти мобілізували з Луганська та його околиць, гине до 70 осіб за день. Щоб уникнути невдоволення населення з цього приводу, місцева влада обмежила кількість тих, кого допускають на похорон, до 6 осіб, повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 30 квітня.

"Останнім часом безповоротні втрати із примусово мобілізованих до армії РФ мешканців Луганська та його околиць становлять близько 70 осіб на день", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, щоб запобігти можливим проявам невдоволення серед населення, ритуальним службам рекомендовано коригувати чисельність присутніх на похоронних процесіях до 6 осіб. Крім того, у цьому контексті так зване "МДБ" наполягає саме на кремації загиблих на противагу похованню.

Раніше повідомлялось, що росіяни на окупованій території Луганщини продовжують мілітаризувати українських дітей і вчити їх воювати проти України.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті