В околицях Сєвєродонецька на Луганщині почастішала "бавовна" – голова МВА

Все частіше на окупованій території Луганської області повідомляють про гучні звуки, схожі на "прильоти". Про це в ефірі телемарафону сказав керівник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк.

"Доходить інформація, що "бавовна" зачастила в передмістях Сєвєродонецька, селищах, які безпосередньо дотичні до міста. Такі новини почали з’являтись", - розказав Стрюк.

За його словами, активні бойові дії точаться у лісах у районі Кремінної.

Крім того, Стрюк повідомив, що в сусідньому Рубіжному за останній період почастішали "прильоти" по місцях розташування окупантів.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті