В окупований Мелітополь прибули чергові "чмобики": скуповують цивільний одяг, їжу та багато алкоголю

В окупований Мелітополь Запорізької області напередодні прибуло чергове поповнення "чмобіків", які почали скуповувати їжу, одяг та алкоголь. Про це 13 листопада у зведенні повідомляє Генштаб.

"В окупований Мелітополь Запорізької області 12 листопада прибуло чергове поповнення з-поміж мобілізованих російських громадян", - повідомляють українські військові.

Ці військовослужбовці противника після прибуття почали скуповувати їжу, цивільний одяг та "велику кількість алкогольних напоїв".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що окупанти у Тольятті намагаються набрати 1000 поліцейських "для служби" на території України.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті