В окупованому Мелітополі біля будинку, де мешкає зрадник, пролунав вибух: є поранений (Доповнено)

В окупованому Мелітополі біля під'їзду будинку бульварі 30 років Перемоги прогримів вибух, внаслідок якого серйозні поранення отримала одна людина. Про це повідомляє окупаційна "адміністрація" міста.

"Близько 8.40 на під'їзді будинку № 6 вибухнув саморобний вибуховий пристрій. Пошкоджено вікно та балкон квартири на першому поверсі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що постраждала одна людина, яка вийшла з під'їзду на момент вибуху.

Постраждалого доставлено до реанімаційного відділення міської лікарні. У чоловіка діагностовано мінно-вибухову травму, закриту черепно-мозкову травму та численні осколкові поранення.

"РІА Мелітополь" повідомляє, що у цьому будинку проживає екс-депутат міської ради Дмитро Трухін, який перейшов на бік російських окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті