В окупованому Маріуполі 40 тисяч мешканців не мають житла - Бойченко

В окупованому Маріуполі 40 тисяч мешканців не мають житла. Про це повідомляє у Телеграм Маріупольська міська рада з посиланням на мера Вадима Бойченко 27 жовтня.

За оцінками, 40 тисяч маріупольців у окупованому місті не мають житла. Окупанти житло роздають колаборантам, які давали наводки та корегували вогонь росіян по гуманітарним об'єктам, школам, лікарням.

Також за словами міського голови, росіяни розуміють, що місто буде деокуповано і до нього зайдуть міжнародні місії та журналісти. Тому вони ховають сліди своїх воєнних злочинів. Зносять будинки, де ще залишилися тіла вбитих росіянами мирних жителів.

"Вони формують, страшно це звучить, бетонні братські могили. Але російські військові злочини вже зафіксовані. Я впевнений, що військово-політичне керівництво росії, яке віддавало злочинні накази - буде покарано", - заявив Бойченко.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Всі статті