В окупованому Маріуполі росіяни влаштували перестрілку із сепаратистами

Російські окупанти влаштували стрілянину з автоматів у районі Волонтерівки Кальміуського району окупованого Маріуполя. Про це 28 липня у Telegram повідомляє радник мера Петро Андрющенко.

"Через п'яну сварку з "днрівцями" з'ясовували хтось більший визволитель. На жаль, без жертв серед військових, на щастя, без жертв серед цивільних", - повідомив міський голова.

За словами Андрющенка, все частіше "людина з рушницею" стає головним гегемоном у місті.

Декілька днів тому з'явилася інформація, що п'яні окупанти в Маріуполі навмисне вбили гранатою мирного жителя.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті