В окупованому Маріуполі росіяни влаштували перестрілку із сепаратистами

Російські окупанти влаштували стрілянину з автоматів у районі Волонтерівки Кальміуського району окупованого Маріуполя. Про це 28 липня у Telegram повідомляє радник мера Петро Андрющенко.

"Через п'яну сварку з "днрівцями" з'ясовували хтось більший визволитель. На жаль, без жертв серед військових, на щастя, без жертв серед цивільних", - повідомив міський голова.

За словами Андрющенка, все частіше "людина з рушницею" стає головним гегемоном у місті.

Декілька днів тому з'явилася інформація, що п'яні окупанти в Маріуполі навмисне вбили гранатою мирного жителя.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті