В окупованому Маріуполі досі не розпочався опалювальний сезон – Бойченко

В окупованому Маріуполі росіяни так і не змогли підготувати місто до опалювального сезону. Про це в ефірі національного телемарафону заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

"Опалювальний сезон у Маріуполі так і не розпочато. Люди сидять у холоді, замерзають, і ми бачимо написи і на під'їздах, і на квартирах: "SOS! Ми замерзаємо". Вся російська пропаганда розбилася об зиму, яка прийшла на територію України", - наголосив міський голова.

За його словами, комунальні служби у місті не працюють. І це вкотре показує, що життєдіяльність Маріуполя здатна забезпечити лише українська влада. Росіяни ж здатні лише роздавати мешканцям міста обігрівачі.

"Люди вишиковуються в кілометрові черги, б'ються за ці обігрівачі, проходять цю принизливу процедуру. Але найстрашніше: щоб включити обігрівач у розетку, потрібно, щоб була електрика. А електрики в обсязі, потрібному для проходження опалювального сезону, теж немає. Вони і цей інструмент життєдіяльності не забезпечили. І, відповідно, ми бачимо десятки пожеж, які знищують ще хоч якесь житло у Маріуполі", - додав Бойченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Маріуполі окупаційній владі не вдалося підключити мобільні котельні через відсутність дизеля.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
31.12.2025
16:00

Владислав Селезньов:  Думаю, у 2026 році ми так само будемо бачити повзучий наступ російської армії

Колишній речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в інтерв’ю "ОстроВу" розповів про ситуацію на фронті станом на кінець року, оцінив наслідки боїв на Донецькому та Запорізькому напрямках...
Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Всі статті