В окупованому Донецьку горить залізничний вокзал

У Київському районі окупованого Донецька через обстріли загорілася будівля залізничного вокзалу. Про це вдень, 5 серпня, повідомляють у сепаратистському сегменті соцмереж.

"Прямо зараз в Київському районі Донецька ... в небо піднімаються чорні клуби диму. Горить залізничний вокзал", - йдеться в повідомленні.

Також пишуть, що по вулиці Савченко поранена жінка.

Крім того, в Київському районі знеструмлено 16 трансформаторних підстанцій, 4200 абонентів без світла.

Сепаратистська пропаганда традиційно звинуватила в цьому обстрілі ЗСУ, не вказавши, що саме бойовики "ДНР" при потужній вогневій підтримці російської армії після 24 лютого почали активні бойові дії з метою "виходу на адміністративні кордони області".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті