В окупованій Запорізькій області з'явилися білоруські військові – Федоров

На території окупованої частини Запорізької області помічено білоруських військових. Про це 24 жовтня в ефірі "Новин Приазов'я" заявив мер Мелітополя Іван Федоров.

"На території міста Мелітополь є велика кількість військових, які переважно збираються навколо міста, на його околицях, а також у центрі міста, прикриваючись цивільним населенням. Також є факти того, що перебувають і білоруські військові – на території, наприклад, Мирненської ОТГ", - Заявив мер.

Загалом на околицях Мелітополя росіяни продовжують накопичувати сили. Причому, за словами Федорова, окупанти намагаються прикриватись дітьми, облаштовуючи свої склади у школах.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Білорусі помічені іранські інструктори, які навчають росіян запускати дрони по Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Всі статті