В окупованій Макіївці затримали чоловіка, який "йшов вулицею з гранатою"

Так звані "співробітники поліції ДНР" вилучили у 55-річного жителя окупованої Макіївки гранату із запалом, з якою він ішов вулицею. Про це повідомили сепаратистські ЗМІ 11 січня.

«Під час несення служби з охорони громадського порядку правоохоронці зупинили чоловіка, який поводився підозріло. При огляді в пакеті у перехожого були виявлені предмети, схожі на ручну гранату РГО і запал до ній», — сказано в повідомленні.

Це сталося у Червоногвардійському районі Макіївки.

"Згодом експерти встановили, що граната є придатною для використання за призначенням. Фігурант пояснив, що знайшов боєприпас під час риболовлі і збирався залишити в якості сувеніра", - йдеться в повідомленні.

За так званим "законодавством ДНР" чоловікові загрожує максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років зі штрафом у розмірі до 80 тисяч рублів.

Зазначимо, що в умовах російської окупації перевірити цю інформацію з інших джерел неможливо.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті