В Офісі президента назвали корисною легку девальвацію гривні

Легка контрольована девальвація гривні є корисною для економіки України. Про це сказав заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Що стосується курсу, напевно, враховуючи рівні інфляції, які є у нас та в інших державах, така дуже легка контрольована девальвація на незначні відсотки, напевно, буде корисною для економіки", - сказав він.

Разом з тим він зазначив, що це не офіційна позиція держави, а його особиста точка зору.

За словами чиновника ОП, гривню доцільно послабити "на кілька десятків копійок, на пів гривні, на гривню".

"Це буде корисно і для бюджету, і для конкурентоспроможності наших експортерів. І це оживлятиме економічну активність", - зазначив Ростислав Шурма.

Як повідомлялося раніше, міністр фінансів України Сергій Марченко спрогнозував ослаблення курсу гривні до 41,4 грн/$1 й заявив про занепокоєння щодо зміцнення української валюти.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті