В Одесі повністю відсутнє водопостачання, зупинились усі котельні та електротранспорт

В Одесі через знеструмлення зупинились усі котельні та електротранспорт, у всьому місті повністю відсутнє водопостачання. Про це з посиланням на "Інфоксводоканал" повідомило "Суспільне Одеса" 5 грудня, а також джерело "ОстроВа".

"В Одесі знеструмлені всі насосні станції та резервні лінії. Водопостачання відсутнє скрізь у місті", – сказано в повідомленні "Суспільне Одеса".

Підкреслюється, що всі міські котельні Одеси зупинені.

"Робота буде відновлена після відновлення електро- та водопостачання", – повідомили в міськраді.

"Води дійсно вже зараз немає, наскільки я знаю, в усьому місті, – каже джерело "ОстроВа". – Що ж стосується центрального опалення – хоч котельні й зупинились, у системі вода ще гаряча, батареї ще не стали холодними. Є сподівання, що електро- й водопостачання поновлять до того, як у квартирах стане холодно".

Крім того, повідомляється, що в Одесі припинив роботу електротранспорт.

Раніше з відео повідомлялось, що в Одесі біля управління ДСНС пролунав вибух – відомо про 8 постраждалих.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті