В Одесі повністю відсутнє водопостачання, зупинились усі котельні та електротранспорт

В Одесі через знеструмлення зупинились усі котельні та електротранспорт, у всьому місті повністю відсутнє водопостачання. Про це з посиланням на "Інфоксводоканал" повідомило "Суспільне Одеса" 5 грудня, а також джерело "ОстроВа".

"В Одесі знеструмлені всі насосні станції та резервні лінії. Водопостачання відсутнє скрізь у місті", – сказано в повідомленні "Суспільне Одеса".

Підкреслюється, що всі міські котельні Одеси зупинені.

"Робота буде відновлена після відновлення електро- та водопостачання", – повідомили в міськраді.

"Води дійсно вже зараз немає, наскільки я знаю, в усьому місті, – каже джерело "ОстроВа". – Що ж стосується центрального опалення – хоч котельні й зупинились, у системі вода ще гаряча, батареї ще не стали холодними. Є сподівання, що електро- й водопостачання поновлять до того, як у квартирах стане холодно".

Крім того, повідомляється, що в Одесі припинив роботу електротранспорт.

Раніше з відео повідомлялось, що в Одесі біля управління ДСНС пролунав вибух – відомо про 8 постраждалих.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті