В Одесі не працює електротранспорт, немає тепла та води - Труханов

Тепло- та водопостачання зупинено в Одесі після ракетних ударів по об'єктах критичної інфраструктури в понеділок 5 грудня. Про це повідомляється в Телеграм-каналі Одеської міської ради з посиланням на мера міста Геннадія Труханова.

"Ворог у черговий раз завдав удару по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в Одесі зупинено роботу котелень КП "Теплопостачання міста Одеса". Роботу електротранспорту зупинено. У місті також відсутня вода. Якщо ситуація не покращиться, підвезення води в усі райони міста здійснюватимуть спеціалізовані машини", - повідомив Труханов.

За його словами, в Одесі працює оперативний штаб, усі працівники ДТЕК, "Інфоксводоканалу" та всі комунальні служби працюють у цілодобовому режимі. Також у місті працюють Пункти незламності, де можна зігрітися та підзарядити гаджети.

"Ситуація складна, але контрольована", - резюмував Труханов.

Як повідомляв "ОстроВ", в Одесі через знеструмлення зупинилися всі котельні та електротранспорт, по всьому місту повністю відсутнє водопостачання.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті