В Одеській області через негоду без енергопостачання залишаються 109 населених пунктів

Без електропостачання в Одеській області станом на 8:00 четверга перебувало 109 населених пунктів. Про це повідомив у Телеграм голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

За словами Кіпера, за останню добу підключено 119 міст і селищ, енергетики ДТЕК працюють цілодобово. Крім того, у регіоні відкрито 364 пункти незламності, де, поки тривають роботи, можна погрітися, зарядити телефон, випити гарячого чаю і скористатися інтернетом.

Як повідомлялося, через зростання споживання електроенергії, спричинене несприятливими метеоумовами, в енергосистемі України виник дефіцит потужності.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті