В енергосистемі України виник дефіцит потужності

Через зростання споживання електроенергії, спричинене несприятливими метеоумовами, в енергосистемі України виник дефіцит потужності. Про це повідомили пресслужби Міненерго та Укренерго.

Станом на ранок в Україні через негоду було знеструмлено 368 населених пунктів, а через бойові дії та технологічні порушення – 444.

На Дніпропетровщині через бойові дії були без світла 622 абоненти, але нині всіх уже заживили.

На Чернігівщині через атаки ворога залишаються без світла 12 населених пунктів (1,2 тис. споживачів).

На Донеччині за минулу добу внаслідок бойових дій залишилися без світла 6 населених пунктів (3,9 тис. абонентів). Водночас енергетики заживили 9,7 тис. споживачів у 40 населених пунктах. Усього в області залишаються без електропостачання 116 населених пунктів (119 тисяч точок обліку).

Також зафіксовано знеструмлення в Запорізькій області.

На Сумщині внаслідок бойових дій знеструмлено 56 населених пунктів (2,6 тис. споживачів).

На Харківщині через ворожі удари залишаються знеструмленими майже 17 тис. споживачів. На ранок відновлено електропостачання 43 абонентам.

Як повідомлялося, через погіршення погоди в Україні виникли нові перебої з електрикою у трьох областях. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті