У черговому регіоні росії почалося формування "добровольчого батальйону" - ISW

У черговому регіоні Росії розпочалося формування "добровольчого батальйону". Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Цього разу йдеться про Забайкальський край. Влада цього регіону повідомила про формування добровольчого інженерно-саперного батальйону "Даурський".

"Контрактники батальйону отримають бонус за підписання договору у розмірі 100 тисяч рублів і зможуть заробити за "небезпечну роботу" до 240 тисяч рублів", - повідомляють експерти ISW.

Також фахівці Інституту наголосили, що голова Чечні Рамзан Кадиров також анонсував відправку в Україну чергових добровольців, які пройшли підготовку в республіці.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що до батальйону "Байкал" не можуть набрати "добровольців".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Всі статті