У Нижньодуванському хабі в Харкові переселенці з Луганщини можуть отримати продуктові набори, медичну, правову та психологічну допомогу (адреса, графік)

Близько 600 ВПО з Луганської області в Нижньодуванському хабі в Харкові отримали допомогу протягом останнього тижня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 6 травня.

"Співробітники гуманітарного хабу видали вимушеним переселенцям з Луганської області допомогу від БФ "Восток-СОС" – продуктові наборів та засоби гігієни", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що Нижньодуванський гуманітарний хаб в м. Харків розташований за адресою: вул. Данилевського, буд. 38. Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 10:00 до 15:00, т. 068-790-56-32.

Крім гуманітарної допомоги переселенці можуть отримати консультацію лікаря, юридичну, правову та психологічну допомогу від мобільної групи БФ "Право на захист".

Раніше повідомлялось, що в Харкові запрацював Нижньодуванський хаб для ВПО з Луганщини: можна отримати продукти й консультації (контакти, графік).

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ Країна
21.03.2026
09:09

Клуб анонімних луганчан: як земляків об'єднали спільні спогади, болі й сльози

Анастасія згадала, як у 2014 році вагітною від час нетривалої окупації міста та бойових дій лежала в пологовому будинку на збереженні. І як під час перестрілок живіт ставав ніби кам'яним. І як акушерки казали майбутнім мамам: ваші діти будуть...
Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Всі статті