У Нью-Йорку на дитячому майданчику з'явилася статуя путіна на танку (ФОТО)

В американському місті Нью-Йорк на дитячому майданчику з!явилася комічна статуя  - президент росії володимир путін на маленькому танку. Про це розповів автор скульптури та художник Джеймс Коломіна на своїй сторінці в Інстаграм.

Коломіна зобразив путіна сидячим на танку, а скульптуру розмістив на дитячому майданчику, аби діти могли засипати диктатора піском.

Як пише художник, скульптура покликана засудити абсурдність війни та підкреслити мужність дітей, коли вони стикаються з жорстокими та катастрофічними ситуаціями.

Як повідомлялося, у українського РНБО є проєкт мавзолею путіна

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті