В МЗС Польщі акцентували на важливості допомоги Україні та нагадали, що ядерна зброя РФ під Кеніґсберґом може досягти Берліна

Росія загрожує країнам Європи, зокрема Польщі й Німеччині. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає "Польське Радіо" 30 січня.

"Путін погрожував Польщі, Латвії та Фінляндії. А коли він погрожує якійсь країні, він робить це серйозно. Дуже часто ми не сприймали його належно. Тепер російські танки в Білорусі, Росія також перемістила туди ядерну зброю, а ядерна зброя під Кеніґсберґом, ракети "Іскандер" (які можуть переносити ядерні боєголовки. - "ОстроВ"), можуть досягти Берліна. Ми, в Польщі, відчуваємо загрозу від фізичної присутності російських танків за 250 км від нашої столиці. Мене завжди дивує, що у Німеччині цю тему не обговорюють", - сказав Сікорський.

Він наголосив, що саме тому є важливою допомога Україні.

"Ми маємо діяти швидко, тому що Україна перебуває під тиском, - зазначив голова МЗС Польщі. - Захід у двадцять разів економічно сильніший за Росію. Але Росія є лідером у виробництві боєприпасів. Ми повинні мобілізувати свої сили. Якби американці відмовилися від допомоги, ми б опинилися перед серйозною дилемою: або замінити Америку, тобто подвоїти наші зусилля, або дозволити Путіну завоювати Україну".

Раніше Данілов заявив, що у випадку затримки допомоги Заходу Україна готова продовжити атаки дронами власного виробництва.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті