У випадку затримки допомоги Заходу Україна готова продовжити атаки дронами власного виробництва - Данілов

Україна завдає ударів по російських воєнних об'єктах виключно зброєю власного виробництва, і у випадку затримки допомоги Заходу може продовжити такі атаки. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов у коментарі японській програмі "Новини 1930". Переклад статті Апарат РНБО надав "Українській правді" 30 січня.

"Я хочу сказати, що ті ураження, які ми завдаємо по території Російської Федерації - у Санкт-Петербурзі, Курську, Воронежі, Білгороді, у Москві, у Смоленську, в інших територіях - майте на увазі - це військові об'єкти РФ, які були атаковані українською зброєю", - сказав Данілов.

Він зазнгачив, що мова йде ушкодження залізниць, нафтових сховищ, газових сховищ та інших об'єктів, які мають безпосереднє значення для російської військової компоненти. 

"На цих нафтосховищах заправляються і зберігається паливо для військових. Це об'єкти, які мають бути знищені", - зазначив очільник РНБО.

За його словами, такі події лише наростатимуть, їх буде дедалі більше. 

"Ми не можемо зупинитися доти, доки не звільнимо від агресора свою територію і поки вони не підуть з нашої території", - сказав також Данілов.

Він підтвердив, що ситуація на фронті в Україні дуже важка. При цьому на запитання про те, що робитиме Україна в умовах затримки західної допомоги, він розповів про атаки на території Росії зброєю власного виробництва.

Раніше в РНБО повідомили, коли слід очікувати допомогу від США та розповіли про план "Б".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті