У РНБО повідомили, коли слід очікувати допомогу від США та розповіли про план "Б"

Україна сподівається на позитивний результат щодо ухвалення додаткового фінансування допомоги від Сполучених Штатів Америки у січні 2024 року.. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

"Те, що стосується наступного процедурного питання в США. Є розуміння, що воно обов'язково відбудеться. Я думаю, скоріше за все, це станеться у січні. Не треба робити трагедії. Не треба нікого заспокоювати. Тому що заспокоювати треба малих та хворих. А з дорослими треба по-дорослому розмовляти. І я більш ніж впевнений, що всі наші дорослі розуміють про що мова", - сказав Данілов.

На його думку, в січні це питання буде на порядку денному в США й Україна матиме позитивний результат.

Відповідаючи на питання який в України план "Б" на випадок, якщо це рішення не буде ухвалене, секретар РНБО зазначив, що "ми все одно будемо воювати, знищувати ворога та наближати нашу перемогу".

"Ми звикли до того, що країна працює в екстремальних умовах. Життя не закінчується, воно триває. Нам своє робити, нам вбивати ворога кожен день, гнати його з нашої території для того, щоб поставити крапку в цій історії", - додав Данілов.

Він наголосив, що "ми дуже багато уваги приділяємо тим чи іншим речам".

"Ми вважаємо, якщо цього станеться чи не станеться, то це остаточна річ. Ні. Ми були, є і будемо. Будемо воювати, знищувати ворога та наближати нашу перемогу. Єдине питання, що треба робити це спільно", - зазначив секретар РНБО.

Нагадаємо, у Білому домі очікують, що Конгрес схвалить додаткове фінансування для України у січні. 

Статті

Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Всі статті