У Міненерго стверджують, що ракетні удари зупинили майже всю генерацію країни

Унаслідок ракетних ударів у середу знеструмлено всі атомні, більшість тепло- та гідроелектростанцій, що призвело до відключення е/е для більшості споживачів в Україні. Про це повідомляється на сторінці Міністерства енергетики у Фейсбук.

"Сьогоднішній ракетний обстріл призвів до тимчасового знеструмлення всіх атомних, більшості теплових і гідроелектростанцій. Також уражені об'єкти електропередачі", - зазначено в повідомленні Міненерго.

Унаслідок цього знеструмлено більшість споживачів у всій країні, відбуваються аварійні відключення світла, зазначили в міністерстві. Відсутність електроенергії може вплинути на наявність тепло- та водопостачання.

Як запевнили в Міненерго, енергетики вже працюють і роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити електропостачання, але попередили, що з огляду на масштаби руйнувань знадобиться певний час.

"Але росії не вдасться залякати українців. Вони не бояться холоду, темряви, терористів. Ми їх перемагаємо спільними зусиллями, кожен на своєму робочому місці. Довіряйте енергетикам, вірте ЗСУ!" - наголосили в Міненерго.

Нагадаємо, через обстріл України 23 листопада автоматично відключилися енергоблоки трьох АЕС.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті