У МЗС спростували версію Ірану про "третю сторону", яка хоче посварити обидві країни

Речник МЗС України Олег Ніколенко спростував слова свого іранського колеги Насера Канаані про, нібито, спроби третіх сторін посварити Україну з Іраном та наголосив, що всю відповідальність за руйнацію відносин між державами несе Тегеран. Про це повідомляє "Укрінформ" 24 вересня.

Як повідомляється, Ніколенко прокоментував заяву Канаані, який у відповідь на рішення Києва позбавити посла Ірану в Україні акредитації порадив Україні "утримуватися від впливу третіх сторін, які прагнуть зруйнувати відносини між двома країнами".

"Єдиною "третьою стороною" є іранські безпілотники, які Україна вже безпосередньо збиває у своєму небі. Тегеран несе повну відповідальність за руйнацію відносин з Україною", - підкреслив Ніколенко.

"Іран має негайно припинити постачання зброї рф для вбивств українців, а не виправдовуватися фантазіями про "зовнішній вплив", - зазначив український дипломат.

Нагадаємо, Україна позбавила акредитації посла Ірану через використання військами РФ зброї іранського виробництва на території України.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті