У Московській області РФ горить склад інтернет-магазину OZON, розташований на Новій Ризі (ВІДЕО)

У російському Підмосков'ї горить склад OZON, розташований на Новій Ризі. Про це повідомляють російські телеграм-канали 3 серпня.

"Площа пожежі на складі OZON зросла до 35 тис. кв. метрів, повідомили в МНС. В екстрених службах повідомили, що до гасіння планують залучити авіацію. Основні версії причини – підпал та несправність електрообладнання", – сказано в одному із повідомлень.

Уточнюється, що зі складу евакуйовано понад 1000 осіб, чотирьох людей не можуть знайти.

Наголошується, що обвалилася частина даху будівлі.

Уточнюється, що OZON є найстарішим універсальним російським інтернет-магазином (аналог української "Розетки". – "ОстроВ").

Раніше повідомлялося, що в Курській області РФ сталася пожежа, було чути вибухи.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті