В Мінреінтеграції заперечили ліквідацію посади Уповноваженого з питань зниклих без вісті осіб

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій виступило із спростуванням інформації про ліквідацію посади Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. 

"Ця інформація не відповідає дійсності. Інститут Уповноваженого закріплений в Законі України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Вчора відбулася міжвідомча нарада, під час якої розглядалось питання про перехід функціоналу щодо зниклих безвісти від Мінреінтеграції до МВС, Міноборони та Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими", - пояснили в Міністерстві.

Як повідомлялося раніше, в Офісі уповноваженого напрацьовують нові методи пошуку зниклих безвісти

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті